Vilniaus miesto krizių centro darbuotojai 2026 m. kovo mėnesį dalyvavo VšĮ Myliu mišką organizacijos organizuojamoje akcijoje, kurios pagrindinis tikslas – Lietuvos miškingo ploto didinimas mažinant CO2 atmosferoje.
Vilniaus miesto krizių centro darbuotojai gavo padėką už Lietuvos miškingo ploto didinimą!
VšĮ Myliu mišką